Degustace u Šmídů

Přibližte si požitek z našich vín v atmosféře vinného sklepu na Moravě.

Vše o víně na příjemné

Degustaci

Můžete se těšit na ochutnávky různých odrůd vín přímo v našem vinném sklepě, nabízíme i možnost prohlídky vinic, kde se dozvíte něco více o historii, tradicích a technikách pěstování hroznů. K jednotlivým hostům razíme především osobní přístup, mnoho z vás se i opakovaně vrací a postupně se stává součástí naší vinařské rodiny.

Ve sklepě máme bílá, červená, růžová, ale i šumivá a dlouho zrající vína. Poradíme vám, jak víno správně koštovat a jakým způsobem se o něj staráme, aby získalo co nejlepší chuť a vy ten nejlepší zážitek s chutí našich nejlahodnějších vín na jazyku.

Naši hosté si pochvalují i ubytování, díky kterému mají více času užívat si požitku našich vín i cestovat po okolních krásách Jižní Moravy.

Objednat si degustaci

Ubytování

U nás v bůdě

Plně vybavené ubytování samozřejmě i se sociálním zařízením a klimatizací, perfektní na víkendové akce i přespání po náročné degustaci.

Prostorný pokoj s pohodlnou postelí a zařízením, v prostředí krásné vinařské oblasti Jižní Moravy.

K ubytování máme hned několik pokojů s různým počtem postelí. Po příjezdu vám také na pokoj připravíme láhev jednoho z našich vín.

Cena se může lišit v závislosti na ročním období a aktuálním vytížení, v případě zájmu náš prosím kontaktujte buď telefonicky nebo emailem na naši adresu uvedenou níže.

Objednat si ubytování

Outdoor Wine Bar

Na 2 Deci

Náš venkovní vinný bar s názvem Na 2 Deci je ideálním místem pro milovníky krásného výhledu a kvalitního vína, nachází se u Mutěnické rozhledny u nás, na Jižní Moravě.

Tento wine bar nabízí širokou škálu našich i jiných vín, z naší nabídky můžete očekávat všechno od svěžích bílých až po tmavé a plné červené.

Specialitou baru jsou místní vína, jako je Neuburské, Ryzlink vlašský, Ryzlink rýnský a Veltlínské zelené. Tyto vína jsou vyrobena z kvalitních hroznů z místních vinic a jsou charakteristická svou typickou chutí a vůní.

Kromě vína můžete také ochutnat různé místní speciality, jako jsou sýry, uzeniny, kávu ale i domácí sladké pochutiny a v případě, že si chcete vzít víno s sebou, nabízíme i možnost koupit si láhve přímo na místě. Tak na nic nečekejte, sedněte na kolo a stavte se na 2 deci.

Kde nás najít

Doprava zdarma
Každou objednávku nad 2000 Kč nebo €80 doručíme zdarma
Jižní morava
Rodinné vinařství z nejúrodnějších částí Jižní moravy
Rychlé doručení
Ochutnat naše nejlepší odrůdy můžete už po 3 dnech od objednání
Garance zboží
Ručíme vrácení peněz při poškození objednávky

Newsletter

Nezmeškejte žádné novinky či slevy!
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Odesláním souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Kontakt